Save to shopping list
Create a new shopping list

Eye Love U! Get rid of wrinkles under the eyes ... Natural and effective!

2021-09-15
Eye Love U! Get rid of wrinkles under the eyes ... Natural and effective!

"Realize that the tongue can hide the truth, but the eyes never!" - [Mikhail Bulgakov]

We know perfectly well that the eyes say more than words ... You can see in them joy, sadness, longing, a whole range of emotions, but also the passing of time. And although age is a state of mind, the poor condition of the skin under the eyes, unfortunately it adds years to us, because this is where the first signs of aging appear. There are many more or less invasive ways to prevent this, one of which is our new Eye Love U! Eye cream. You can read about its operation, rich interior and delighted testers ... you can read all about it in this article.

A delicate matter...

The skin under the eyes and on the eyelids is much thinner than on the rest of the face (just over half a millimeter), and is also devoid of fatty tissue. As a result, it is more susceptible to irritation, loss of moisture and the appearance of mimic wrinkles. There are, of course, ways to delay this process and keep the skin under your eyes smooth and young, here are a few of them:

  • thorough make-up removal with a product with the consistency of an emulsion or oil and hands instead of cotton pads, which irritate and stretch the skin,
  • drinking the right amount of water and getting enough sleep,
  • protection against UV radiation,
  • applying creams in the right way: gently tapping from the outer corner to the inside,
  • using creams that, like our Eye Love U, combine moisturizing, nourishing, smoothing and firming ingredients.

Sposób na zmarszczki… naturalnie!

W związku z tym, że skóra pod oczami jest delikatna i często wrażliwa, potrzebne są odpowiednie składniki aktywne, które pomogą zadbać o nią kompleksowo. Tworząc go, postawiliśmy sobie cel, aby oprócz dogłębnego działania na skórę, którego efekty będą zauważalne po dłuższym czasie stosowania, kilka minut po nałożeniu “prasował” zmarszczki. I oto jest! Możemy śmiało powiedzieć, że Eye Love U! łączy w sobie 5 cech idealnego kremu pod oczy.

  • Nawilżanie, a przy tym idealna konsystencja, za które jest odpowiedzialny składnik uzyskany poprzez połączenie skwalenu, emolientu z oliwy oraz ekstraktu z chlorelli. To związek, który podnosi nawilżenie skóry na zewnątrz i zapobiega utracie nawilżenia wewnątrz (ogranicza TEWL). Dodatkowo Corneosticker (bo tak się nazywa ten składnik) sprawia, że krem ma idealną konsystencję i tworzy pod okiem delikatną, nawilżającą powłokę, ale nie roluje się pod makijażem.
  • Wygładzanie zmarszczek, które jest dostrzegalne gołym okiem, którego “sprawcą” jest neuropeptyd (Argireline Amplified), który działa jak botoks, ale bez strzykawki. Składnik ten osłabia skurcz mięśni mimicznych twarzy i dzięki temu przyczynia się do minimalizowania pojawiania się zmarszczek. W kremie naszym kremie pod oczy Eye Love U odpowiada za tzw. “efekt wow!’. Po nałożeniu wystarczy odczekać ok. 15 minut, aby zauważyć, że drobne zmarszczki wyraźnie się spłyciły.
  • Ujędrnianie i uelastycznianie, które pojawia się już po pierwszym użyciu, a dodatkowo zawarte w kremie składniki aktywne jak naturalne oleje i ekstrakty pomagają je utrzymać na dłużej. Skóra zyskuje odporność na negatywne oddziaływanie czynników środowiskowych i jest się w stanie lepiej przed nimi bronić.
  • Redukcja cieni i worków pod oczami, które są obecnie zmorą wielu kobiet. W naszym kremie Eye Love U! zawarliśmy silne ekstrakty z kwiatów jaśminu i głogu a także ekstrakt ze śliwki kakadu, zawierający dużą dawkę witaminy C. To nie tylko silny anty-utleniacz, ale również składnik, który pomaga uporać się z tematem cieni pod oczami. Istotne jest to, że witamina C, którą zawarłyśmy w naszym kremie, nie wpływa negatywnie na działanie innych składników zawartych w kompozycji, np. Argireline, bo nie powoduje wzrostu kwasowości kosmetyku.
  • Buteleczka airless, bo jeśli nas znacie dłużej, to wiecie, jak bardzo ważne jest dla nas to, żeby stosowanie produktu było higieniczne i wygodne. Okolica oczu jest często bardzo wrażliwa, dlatego tak ważne jest, aby kosmetyk, który będzie tam aplikowany, zachował wręcz laboratoryjną czystość od pierwszego do ostatniego użycia. Poza tym jest to zdecydowanie wygodniejsza forma, szczególnie jeśli mamy, np. dłuższe paznokcie.
pixel